Cookie
Strona wykorzystuje pliki cookies.

Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem, zamknij.

BEADING

Magia kryształów

Jeden kształt kryształów, który dzięki koralikowemu oplotowi zyskuje nowe, niezwykłe formy.

Przysłowie mówi, że kobieta zmienną jest (muszę przyznać, że to prawda:) – dlatego biżuteria musi sprostać naszym wymaganiom.

Kryształy Swarovskiego w kształcie rivoli zostały oplecione na wiele różnych sposobów. Zyskały indywidualny  charakter. Możesz wybierać spośród kwiatów, wachlarzy, gwiazdek i wielu innych!

Pamiętaj!

Jeśli w sklepiku nie znalazłaś pożądanego przez siebie koloru czy kształtu to napisz do mnie na angelika@lawre.pl. Stworzę je specjalnie dla Ciebie:)

 

Wulkan – Kryształy w ognistym kolorze oplecione matowymi i błyszczącymi czarnymi koralikami. Lekko zadziorne przez trzy szklane groty zawieszone u dołu każdego z nich.

Srebrzyste kwiaty:) Kryształowe rivoli Swarovskiego oplecione trzema odcieniami szarości. Zawieszone na długich zamykanych biglach ze srebra (A g 925).

Delikatne wachlarze z fioletowymi kryształami. Do oplecenia wykorzystałam koraliki w dwóch odcieniach fioletu oraz matowego srebra. U dołu szklany, mieniący się grot.

Klasyczne złoto Metaliczne koraliki w kolorze złotym oplatają delikatnie mieniący się kryształ w jasnym odcieniu beżu. Zawieszone na pozłacanych biglach ze srebra. Groty u dołu wydłużają kolczyk.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *