Cookie
Strona wykorzystuje pliki cookies.

Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem, zamknij.

Ślub

Tego jednego dnia kobieta chciałaby wyglądać wyjątkowo, inaczej niż na co dzień.
Wybór sukni, dodatków, obrączek ślubnych. Dekoracja sali. Wiele tego dnia mamy na głowie.

Wybór biżuterii często zostawiamy na ostatnią chwilę. Co nie znaczy, że traktujemy ją po macoszemu 🙂

Biżuteria jest wspaniałym wykończeniem kreacji ślubnych. Podkreśli nasze walory, będzie przyciągać spojrzenia. Może być skromna, może być ekstrawagancka. To Ty o tym decydujesz.

Haft sutasz i beading, w których tworzę, pozwalają na idealne dopasowanie biżuterii do Twoich potrzeb. Wybrałaś czerwone róże do bukietu – dodaj do biżuterii odrobinę ognistego koloru. Jesteś tradycjonalistka? Zamów dodatki w kolorze bieli i srebra.

Ręcznie wytwarzana biżuteria z wysokiej jakości materiałów: kryształy Swarovskiego, srebro, perły, naturalne kamienie. Wyjątkowe dodatki na wyjątkowy dzień. Ciesz się z bycia Panną Młodą:)

Biżuterię ślubną najczęściej wykonuję na indywidualne zamówienie, według Twoich preferencji i wytycznych. Doskonale rozumiem, że tego dnia chcesz czuć się wyjątkowo.

Napisz na angelika@lawre.pl – wyślij nam zdjęcie swojej sukni ślubnej, opisz dodatki, kolor bukietu ślubnego. Pomoże to zaprojektować Twoją wymarzoną biżuterię!